2018 m. liepos mėn.
P A T K P Š S
     
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Pamokų laikas:

1. 8.00 - 8.45

2. 8.55 - 9.40

3. 10.00 - 10.45

4. 11.05 - 11.50

5. 12.00 - 12.45

6. 12.55 - 13.40

7. 13.50 - 14.35

8. 14.45 - 15:30

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos, kvalifikacinė

kategorija

Kokį dalyką

dėsto

1.

Lilija Chmeliauskienė

Specialioji pedagogė,

logopedė metodininkė

Teikia spec. pagalbą

2.

Aleksandra Družinina

Chemijos vyr. mokytoja

Chemija

3.

Aušra Girdziušienė

Lietuvių k. ir literatūros

mokytoja metodininkė

Lietuvių k. ir literatūra

4.

Anželika Jacunskienė

Pradinių klasių

vyr. mokytoja

Pradinis ugdymas

5.

Katerina Jegorova

Vyr. mokytoja

Anglų kalba

6.

Janina Kazarina

Rusų k. mokytoja

metodininkė

Rusų k.

7.

Agnė Kazlauskienė

Choreografė

Choreografija

8.

Anžela Kobec

Mokytoja

Lietuvių k. pradinėse klasėse

9.

Lilija Kondratovič

Lenkų k. ir literatūros

mokytoja metodininkė

Lenkų k. ir literatūra

10.

Beata Kosovska

Geografijos mokytoja,

lenkų k. ir literatūros

mokytoja metodininkė

Geografija,

lenkų k. ir literatūra,

11.

Irena Kuisienė

Auklėtoja metodininkė

Ikimokyklinis ugdymas

12.

Nina Kurec

Ikimokyklinio

ugdymo vyr. auklėtoja

Ikimokyklinis ugdymas

13.

Renė Lučiūnienė

Lietuvių k. ir literatūros

mokytoja metodininkė

Lietuvių k. ir literatūra

14.

Svetlana Maconko

Informacinių technologijų, matematikos mokytoja

Informacinės technologijos, matematika

15.

Miroslava Stančik

Biologijos mokytoja metodininkė

Biologija

16.

Alė Matusevič

Lietuvių k. ir literatūros

mokytoja metodininkė

Lietuvių k. ir literatūra

17.

Edvard Mogilnickij

Muzikos vyr. mokytojas

Muzika

18.

Alina Narkevič

Istorijos mokytoja

metodininkė, lenkų k. ir

literatūros vyr. mokytoja

Istorija

19.

Danuta Nausutienė

Vyr. socialinė pedagogė

Teikia soc. pagalbą

20.

Asta Radimonienė

Dailės  mokytoja

metodininkė

Dailė

21.

Janina Rainskaja

Fizikos mokytoja

metodininkė, biologijos mokytoja metodininkė

Fizika, gamta

22.

Irena Rudzis

Pradinių klasių

mokytoja metodininkė

Pradinis ugdymas

23.

Liucija Slavinskienė

Psichologė

Psichologija

24.

Agnieška Justina

Šymanska

Tikybos mokytoja

 

Tikyba

25.

Jolanta Šoc

Pradinių klasių

vyr. mokytoja

Pradinis ugdymas

26.

Krystyna Trojko

Pradinių klasių

mokytoja metodininkė

Pradinis ugdymas

27.

Regina Jurkevič

Ikimokyklinės grupės auklėtoja

Ikimokyklinis ugdymas

28.

Jolanta Urbanovič

Pradinių klasių

vyr. mokytoja

Priešmokyklinis ugdymas

29.

Viktaras Ustila

Kūno kultūros

mokytojas metodininkas

Kūno kultūra

30.

Joana Vaiciulionis

Anglų kalbos

vyr. mokytoja

Anglų kalba

31.

Alicija Volkova

Matematikos

mokytoja metodininkė

Matematika

32.

Sergiej Volkov

Technologijų vyr. mokytojas

Technologijos

33.

Irena Eikšto

Logopedė

Teikia logopedo.pagalbą

34.

Milda Šervenina

Choreografijos mokytoja

Choreografija