2019 – 2020 m.m. II pusmetis

VASAROS POILSIO STOVYKLOJE “SAULUTĖ”

Vasaros dieninė stovykla ,,Saulutė” vyko nuo 2020-06-15 iki 2020-06-19. Ją lankė  18 1–4 klasių  mokinių, iš jų 10 socialiai remtinų mokinių.

Stovyklos veiklos planas buvo parengtas taip, kad vaikai galėtų dalyvauti meninėje, sportinėje, pažintinėje, sveikatingumo ugdymo veikloje. Kiekvienas vaikas galėjo save realizuoti toje veikloje, kuri jam labiausiai patinka bei sekasi.

Pirmomis dienomis  vaikai sukūrė stovyklos herbą ir šokį,  puošė klasę, kartu su mokytojomis parengė stovyklos atidarymo koncertą. Kiekviena stovyklos diena turėjo savo temą, todėl kasdien vaikų laukė vis nauji nuotykiai ir nepamirštami patyrimai. Daug laiko buvo skirta aktyviems žaidimams lauke ir salėje.

Daug įspūdžių paliko išvyka į Trakus, į Algimanto Jablonsko šokolado namus bei šokolado skulptūrų muziejų. Šokolado meistras A. Jablonskas įdomiai papasakojo šokolado istoriją. Vaikai patys gamino ir degustavo saldainius ir gavo pažymėjimus, patvirtinančius, kad dalyvavo tikro šokolado gaminimo šou.

Kitą dieną vaikai molio dirbtuvėse gamino Trakų pilį ir draugiškai aptarinėjo savo kūrybos rezultatus.

Daug dėmesio vaikų veikloje buvo skirta sportui. Vaikai daug sportavo gimnazijos stadione: žaidė kvadratą, rengė įvairias estafetes, varžybas bei sportinius žaidimus.          Paskutinę stovyklos dieną vaikai vyko į Vilniaus zoologijos sodą bei į Geležinkelių muziejų. Geležinkelių muziejaus lauko ekspozicijoje vyko edukacinė programa vaikams, vaikai galėjo pamatyti istorinės geležinkelių technikos eksponatus.

Vilniaus zoologijos sode vaikai pamatė įvairių gyvūnų, galėjo juos pamaitinti ypatingoje erdvėje.

Stovykloje vaikai patobulino turimus įgūdžius, išbandė kažką nauja, atskleidė savo pomėgius. Sportinių varžybų metu vaikai pajuto komandos dvasią ir azartą,  meniniuose užsiėmimuose susipažino su įvairiomis technikomis ir jas naudojo kurdami  savo darbelius. Padidėjo vaikų užimtumas, jie įgijo bendravimo, darbinių ir praktinių, konfliktų sprendimo įgūdžių. Veikla organizuota atsižvelgiant į vaikų stipriąsias puses bei tobulėjimo galimybes, sukuriant saugią aplinką, paremtą tolerancija, dėmesingumu, bendravimu, reikiamos pagalbos suteikimu; įgūdžių formavimas bei palaikymas vyko remiantis praktine veikla.

PAMINĖTA PASAULINĖ LIGONIŲ DIENA – 2020

Popiežius Jonas Paulius II 1992 metais vasario 11 – tąją paskelbė Pasauline ligonių diena. Nuo šios datos šią dieną mini visas krikščioniškasis pasaulis. Visuomenė raginama nelikti abejinga sergančiųjų kančioms, apmąstyti, ką žmogui reiškia sveikata, darna su savimi ir supančiu pasauliu.

Jau trečius metus Lentvario pradinės mokyklos, Henriko Senkevičiaus, „Versmės“ ir Motiejaus Šimelionio gimnazijų mokiniai su mokytojomis aktyviai dalyvavo akcijoje Pasaulinei ligonių dienai paminėti. Mokiniai gamino atvirukus ir įvairius darbelius su linkėjimais pasveikti. Šie darbeliai buvo išdalinti Trakų ligoninėje besigydantiesiems ir Lentvario parapijos sergantiesiems. Ligoninės personalui padėkota už rūpestį, širdies šilumą, atsakingą ir svarbų kasdieninį darbą gydant pacientus.

Dėkojame 1, 2, 3, 4 klasių mokiniams ir jų mokytojoms už aktyvų dalyvavimą šioje akcijoje.