2019 m. gruodžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
     
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Pamokų laikas:

1. 8.00 - 8.45

2. 8.55 - 9.40

3. 10.00 - 10.45

4. 11.05 - 11.50

5. 12.00 - 12.45

6. 12.55 - 13.40

7. 13.50 - 14.35

8. 14.45 - 15:30

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos, kvalifikacinė

kategorija

Kokį dalyką

dėsto

1.

Lilija Chmeliauskienė

Specialioji pedagogė,

logopedė metodininkė

Teikia spec. pagalbą

2.

Aleksandra Družinina

Chemijos  mokytoja metodininkė

Chemija

3.

Irena Eikšto

Logopedė

Teikia logopedo.pagalbą

4.

Aušra Girdziušienė

Lietuvių k. ir literatūros

mokytoja metodininkė

Lietuvių k. ir literatūra

5.

Anželika Jacunskienė

Pradinių klasių

vyr. mokytoja

Pradinis ugdymas

6.

Janina Kazarina

Rusų k. mokytoja

metodininkė

Rusų k.

7.

Agnė Kazlauskienė

Choreografė

Choreografija

8.

Anžela Kobec

Mokytoja

Lietuvių k. pradinėse klasėse

9.

Lilija Kondratovič

Lenkų k. ir literatūros

mokytoja metodininkė

Lenkų k. ir literatūra

10.

Beata Kosovska

Geografijos mokytoja,

lenkų k. ir literatūros

mokytoja metodininkė

Geografija,

lenkų k. ir literatūra,

11.

Irena Kuisienė

Auklėtoja metodininkė

Ikimokyklinis ugdymas

12.

Elena Kvedaravičienė

Ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja

Ikimokyklinis ugdymas

13.

Renė Lučiūnienė

Lietuvių k. ir literatūros

mokytoja metodininkė

Lietuvių k. ir literatūra

14.

Svetlana Maconko

Informacinių technologijų, matematikos mokytoja

Informacinės technologijos, matematika

15.

Alė Matusevič

Lietuvių k. ir literatūros

mokytoja metodininkė

Lietuvių k. ir literatūra

16.

Edvard Mogilnickij

Muzikos vyr. mokytojas

Muzika

17.

Alina Narkevič

Istorijos mokytoja

metodininkė, lenkų k. ir

literatūros vyr. mokytoja

Istorija, lenkų k. ir literatūra

18.

Danuta Nausutienė

Vyr. socialinė pedagogė

Teikia soc. pagalbą

19.

Janina Rainskaja

Fizikos mokytoja

metodininkė,

biologijos mokytoja metodininkė

Fizika, gamta

20.

Irena Rudzis

Pradinių klasių

mokytoja metodininkė

Pradinis ugdymas

21.

Alina Stacevič

Ikimokyklinės grupės auklėtoja

Ikimokyklinis ugdymas

22.

Miroslava Stančik

Biologijos mokytoja metodininkė

Biologija

23.

Liucija Šagun

Ikimokyklinio

ugdymo auklėtoja

Ikimokyklinis ugdymas

24.

Milda Šervenina

Choreografijos mokytoja

Choreografija

25.

Agnieška Justina

Šymanska

 Tikybos mokytoja

 

Tikyba

26.

Jolanta Šoc

Pradinių klasių

vyr. mokytoja

Pradinis ugdymas

27.

Krystyna Trojko

Pradinių klasių

mokytoja metodininkė

Pradinis ugdymas

28.

Jolanta Urbanovič

Pradinių klasių

vyr. mokytoja

Priešmokyklinis ugdymas

29.

Viktaras Ustila

Kūno kultūros

mokytojas metodininkas

Kūno kultūra

30.

Joana Vaiciulionis

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

Anglų kalba

31.

Sandra Valevič

Dailės  mokytoja

 

Dailė

32.

Alicija Volkova

Matematikos

mokytoja metodininkė

Matematika

33.

Sergiej Volkov

Technologijų vyr. mokytojas

Technologijos