Telefonas

(8 528) 29 290

Adresas

Lauko g. 20, Lentvaris, Trakų rajonas

El. paštas

info@lhsgimnazija.lt

Darbuotojai

TRAKŲ R. LENTVARIO HENRIKO SENKEVIČIAUS GIMNAZIJOS DARBUOTOJAI

2019-2020 m. m.

 

ADMINISTRACIJOS SPECIALISTAI

Česlova Ješčanina

Vyriausioji buhalterė

Anžela Kobec

Raštinės vedėja

Miroslav Pavlovič

Kompiuterių inžinierius

Sergiej Volkov

Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams

 

MOKYTOJAI, DIRBANTYS 1-8, I-IV KLASĖSE

Evelina Solovjova

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

Regina Sinkevičienė

Technologijų mokytoja metodininkė

Justė Bliujūtė

Anglų kalbos mokytoja

Aleksandra Družinina

Chemijos mokytoja metodininkė

Aušra Girdziušienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

Andželika Jacunskienė

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Janina Kazarina

Rusų kalbos mokytoja metodininkė

Agnė Kazlauskienė

Šokio mokytoja

Anžela Kobec

Lietuvių kalbos mokytoja pradinėse klasėse

Lilija Kondratovič

Lenkų kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

Beata Kosovska

Geografijos mokytoja, lenkų kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

Renė Lučiūnienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

Svetlana Maconko

Informacinių technologijų, matematikos mokytoja

Alė Matusevič

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

Edvard Mogilnickij

Muzikos vyresnysis mokytojas

Alina Narkevič

Istorijos mokytoja metodininkė

Janina Rainskaja

Fizikos, biologijos mokytoja metodininkė

Irena Rudzis

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Miroslava Stančik

Biologijos mokytoja metodininkė

Agnieška Šymanska

Tikybos mokytoja

Jolanta Šoc

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Krystyna Trojko

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Viktaras Ustila

Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas

Sandra Valevič

Dailės mokytoja

Sergiej Volkov

Technologijų vyresnysis mokytojas

Alicija Volkova

Matematikos mokytoja metodininkė

 

MOKYTOJAI, DIRBANTYS IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖSE

Elena Kvedaravičienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Ana Makutunovič

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Liudmila Semenkova

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Elvira Šiško

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Julija Tarasevičienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Jolanta Urbanovič

Priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

 

PAGALBOS MOKINIUI IR MOKYTOJUI SPECIALISTAI

Lilija Chmeliauskienė

Specialioji pedagogė metodininkė

Irena Eikšto

Logopedė

Danuta Nausutienė

Vyresnioji socialinė pedagogė

Olga Ješčanina

Bibliotekos vedėja

Julija Tarasevičienė

Mokytojo padėjėja

Nijolė Milienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja

Teresa Sreda

Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja

Tersa Stankevičienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja

 

PAGALBINIAI DARBUOTOJAI

Audronė Dailidėnienė

Vyresnioji virėja

Mažena Bosak

Virėja

Danguolė Bedulskaja

Virėja

Rasa Mordosienė

Valgyklos darbuotoja

Halina Yushynskaya

Valytoja

Galina Oleškevič

Valytoja

Regina Petrovskaja

Valytoja

Danutė Sinickaitė

Valytoja

Danuta Solovjova

Valytoja

Česlovas Kuzmik

Kiemsargis

Žana Kuzmik

Budintysis

Vladimir Michailov

Statinių priežiūros darbuotojas

Genrik Urbanovič

Vairuotojas

 

 

Pamokų laikas:

1. 8.00 - 8.45

2. 8.55 - 9.40

3. 10.00 - 10.45

4. 11.05 - 11.50

5. 12.00 - 12.45

6. 12.55 - 13.40

7. 13.50 - 14.35

8. 14.45 - 15:30

Steigėjas