Telefonas

(8 528) 29 290

Adresas

Lauko g. 20, Lentvaris, Trakų rajonas

El. paštas

info@lhsgimnazija.lt

Formalusis ugdymas

IŠSKLEISIU VĖLIAVĄ ŠIRDY

Artėjant Kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai – šeštokai atliko užduotį „Išskleisiu vėliavą širdy“:  iš įvairių  namuose esančių daiktų dėliojo trispalves kompozicijas ir kūrė sveikinimą Lietuvai. Šiame sveikinime jie turėjo pavartoti ne mažiau kaip tris kalbinės raiškos priemones: epitetus, deminutyvus, palyginimus, retorinius kreipinius, įasmeninimus ir kt. Tokiu būdu mokiniai ne tik pasveikino Lietuvą, bet ir pasikartojo žinias apie kalbinės raiškos priemones.

Sveikinimas Lietuvai

 


PENKTOKAI ,,KELIAUJA” MAISTO KELIU

Atlikdami užduotį ,,Maisto kelias“ gamtos ir žmogaus pamokoje 5 kl. mokiniai sužinojo, kaip burna, stemplė, skrandis ir žarnynas dirbdami kartu dalyvauja virškinimo procese,  sužinojo, kodėl skirtingose virškinamojo trakto dalyse maistas turi išbūti nevienodą laiką, išmoko virškinimo organus atpažinti paveikslėliuose.

Mokiniai taip pat turėjo pagaminti demonstracinį objektą. Šiuo keliu ,,keliauti” mokiniams buvo nelengva ir modelį pagaminti pavyko ne visiems,  bet visi suprato, kodėl maistas žmogaus organizme pasikeičia. ,,Keliauti” penktokams padėjo mokytoja J. Rainskaja.


SAULĖS ŠEIMA ,,ATVYKO” Į 6-Ą KLASĘ

Nuotolinio mokymo metu mokiniai irgi dirba kūrybingai.

Naudodamiesi internetu 6 kl. mokiniai turėjo rasti reikiamą informaciją apie planetas ir užpildyti lentelę. Mokiniai taip pat padarė pasirinktos planetos modelį ir pristatė jį per gamtos ir žmogaus pamokas. Visi mokiniai teigė, kad užduotis buvo įdomi ir naudinga. Mokiniams padėjo mokytoja J. Rainskaja.

Pamokų laikas:

1. 8.00 - 8.45

2. 8.55 - 9.40

3. 10.00 - 10.45

4. 11.05 - 11.50

5. 12.00 - 12.45

6. 12.55 - 13.40

7. 13.50 - 14.35

8. 14.45 - 15:30

Steigėjas