Telefonas

(8 528) 29 290

Adresas

Lauko g. 20, Lentvaris, Trakų rajonas

El. paštas

info@lhsgimnazija.lt

Olimpiados, konkursai, varžybos

1-OJI VIETA RESPUBLIKINIAME KONKURSE ,,LIETUVOS KOVŲ UŽ LAISVĘ IR NETEKČIŲ ISTORIJA” 

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras (LGGRTC) ir Švietimo ir mokslo ministerija kasmet organizuoja konkursą „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“.

Konkurse gali dalyvauti 5–12 klasių mokiniai. Jie savo darbus gali atlikti pasirinkta technika ir formomis: rašiniu, piešiniu, daina, filmu, fotografija, spektakliu, eilėraščiu, projektu, instaliacija ir pan.

Šiemet vyko 21-asis konkursas, kuriame dalyvavo 768 mokiniai. Savo darbuose jie įprasmino dramatišką 20 a. Lietuvos istoriją: tremtį, Holokaustą, partizaninį karą, neginkluotą pasipriešinimą, Sausio 13-osios įvykius.

Šiame konkurse dalyvavęs mūsų gimnazijos 7 kl. mokinys Robert Matusevič maketų kategorijoje laimėjo 1-ąją vietą. Sveikiname laimėtoją ir jo mokytoją – istorijos mokytoją metodininkę Aliną Narkevič!


DVI PRIZINĖS VIETOS TRAKŲ RAJONO BIOLOGIJOS OLIMPIADOJE

Trakų rajono biologijos olimpiadoje 5 kl. mokinė Livija Jacunskaitė laimėjo 2-ąją vietą, o 6 kl. mokinė Aneta Lialka laimėjo 3-iąją vietą.

Sveikiname prizininkes ir jas paruošusią mokytoją Janiną Rainskają!


MANO ŽALIOJI PALANGĖ

Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai įkūrė savo „Žaliąsias palanges“, prisijungdami prie Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuoto ekologinio konkurso „Mano žalioji palangė“. Konkurso tikslas – skatinti vaikų domėjimąsi augalais ir jų panaudojimo galimybėmis, kuriant sveiką edukacinių erdvių aplinką bei ugdyti atsakomybę už savo aplinką. 

ŽALIOJI PALANGĖ


TEMIDĖ

Trakų rajono policijos komisariatas kovo 4 dieną organizavo virtualų Trakų rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių teisinių žinių konkursą „Temidė“.  Konkurse dalyvavo 5 rajono mokinių komandos, tarp jų ir mūsų gimnazijos komanda „Teisingumo dievai“.

Mūsų  komandos dalyviai – Agnieška Polkovskaja (III kl., kapitonė), Karol Diugevič (8 kl.), Adam Oleškevič (8 kl.), Nikita Kurec (I kl.), Ernest Lukaševič (I kl.) ir vadovė Danuta Nausutienė.

Komandos kovėsi atkakliai, nes protų mūšio klausimai reikalavo ne tik žinių apie Lietuvos Respublikos Konstituciją, Baudžiamąjį kodeksą, Baudžiamojo proceso, Administracinių nusižengimų kodeksą, Kelių eismo taisyklių bei kitus teisės aktus. Kai kurie klausimai reikalavo loginio mąstymo bei Lietuvos istorijos žinių. Po įdomios, atkaklios ir įtemptos kovos paaiškėjo, kad „Vytautukai“ ir „Teisingumo dievai“ surinko po vienodą balų skaičių, tačiau pateikus BLICK klausimą, greičiau atsakė „Vytautukų“ komandos kapitonas.

Mūsų gimnazijos komanda ,,Teisingumo dievai“ už dalyvavimą bus apdovanota padėkos raštu  ir Trakų rajono savivaldybės bei Trakų r. PK įsteigtomis atminimo dovanomis.

Didžiuojamės mūsų gimnazijos mokiniais ir linkime sėkmės ateityje!


3-IOJI VIETA TRAKŲ RAJONO ISTORIJOS OLIMPIADOJE

Mūsų gimnazijos IV  klasės mokinė Kamilė Suvorovaitė užėmė 3-ąją vietą rajoninėje istorijos olimpiadoje. Sveikiname Kamilę ir jos mokytoją Aliną Narkevič. Taip pat dėkojame už gerą rezultatą ir dalyvavimą olimpiadoje ir II kl. mokinei Gabrielai Jankovskai.


3-IOJI VIETA TRAKŲ RAJONO LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADOJE

Vasario 17 d. įvyko Trakų rajono tautinių mažumų mokyklų lietuvių kalbos olimpiada. Dalyviai turėjo atlikti kalbos vartojimo užduotis ir parašyti rašinį. Šioje olimpiadoje dalyvavusi mūsų gimnazijos II klasės mokinė Gabriela Jankovska užėmė 3-iąją vietą. Sveikiname mokinę ir jos lietuvių kalbos mokytoją metodininkę Alę Matusevič!


2-OJI VIETA TRAKŲ RAJONO RUSŲ KALBOS OLIMPIADOJE

Sveikiname mūsų gimnazijos III klasės mokinę Agniešką Polkovskają, Trakų rajono rusų kalbos olimpiadoje užėmusią 2-ąją vietą, ir jos mokytoją Janiną Kazariną


1-OJI VIETA  TRAKŲ RAJONO CHEMIJOS OLIMPIADOJE

IV klasės mokinys Edvinas Matusevič Trakų rajono chemijos olimpiadoje laimėjo garbingą 1-ąją vietą. Sveikiname mokinį ir jo mokytoją Aleksandrą Družininą.


GERIAUSIA IŠ LIETUVIŲ KALBOS

Š. m. sausio 12 d. II  klasės mokinė Gabriela Jankovska dalyvavo draugijos ,,Macierz Szkolna” organizuojamame respublikiniame konkurse „Geriausias iš lietuvių kalbos“. Šiais metais konkursas buvo skirtas Laisvės gynėjų dienai atminti ir jame nuotoliniu būdu dalyvavo 54 Lietuvos lenkiškų mokyklų 9-10 klasių moksleiviai.


MANO SVAJONIŲ KNYGELĖ

Gimnazijos vaikai dalyvavo rajoniniame konkurse „Mano svajonių knygelė“. Šiame konkurse mūsų gimnazijos “aitvarėliai” Fabian Tarasevičius pelnė 1-ąją vietą, o Haroldas Urban – padėkos raštą.

Pamokų laikas:

1. 8.00 - 8.45

2. 8.55 - 9.40

3. 10.00 - 10.45

4. 11.05 - 11.50

5. 12.00 - 12.45

6. 12.55 - 13.40

7. 13.50 - 14.35

8. 14.45 - 15:30

Steigėjas