Telefonas

(8 528) 29 290

Adresas

Lauko g. 20, Lentvaris, Trakų rajonas

El. paštas

info@lhsgimnazija.lt

Vasaros poilsio stovykla ,,Saulutė”

Vasaros dieninė stovykla ,,Saulutė” vyko nuo 2022 06 10 iki 2022 06 16. Ją lankė 1 – 4 klasių socialiai remtini mokiniai. Iš viso lankė 10 mokinių.

Sėkmingai buvo įvykdyta stovyklos veiklos programa. Veiklos planas buvo parengtas taip, kad vaikai galėtų dalyvauti meninėje, sportinėje, pažintinėje, sveikatingumo ugdymo veikloje. Kiekvienas vaikas galėjo save realizuoti toje veikloje, kuri jam labiausiai patinka bei sekasi.

Pirma stovyklos darbo dien1 buvo išrinktas stovyklos „Saulutė“ himnas, kurį vaikai išmoko. Vaikai sukūrė stovyklos herbą. Stovyklos nupieštas herbas bei parašytas himnas puošė klasę. Vaikai su mokytojomis gražiai papuošė stovyklos patalpą: saulute bei gėlėmis.

Tą pačią dieną vaikai kartu su mokytojomis surengė stovyklos atidarymo koncertą. Koncerto metu vaikai giedojo stovyklos himną, dainavo daineles, deklamavo eilėraščius, šoko, inscenizavo bei žaidė.

Antrą stovyklos diena vaikai išvyko į Vilniaus kino teatrą ,,Forum Cinemas“ ir žiūrėjo nuotykių animacinį filmą ,,Koatis – džiunglių drąsuolis“. Filme vaikai persikelė į drėgnąjį Lotynų Amerikos mišką, kuriame knibžda tūkstančiai nematytų augalų ir gyvūnų rūšių. Jie pamatė pamokančią, ypatingą istoriją apie draugystę, nuotykius ir gebėjimą būti didvyriu tuomet, kai to labiausiai reikia.

Kit1 stovyklos dien1 vyko kūrybinės dirbtuvės „Gražių spalvų pasaulis“. Vaikams buvo pasiūlytos įvairios kūrybinės veiklos, t. y. piešimas guašu ant maistinės plėvelės, šešėlių, atspindžių piešimas, smėlio ir vandens eksperimentai, spalvoto ir linksmojo takelio kūrimas netradicinėje aplinkoje. Stovyklautojai atliko daug įvairių kūrybinių darbelių.

Birželio 15 d. mokinius laukė išvyka į Vilniaus batutų centrą SKYPARK. Mokiniai aktyviai praleido laiką, galėjo išbandyti didžiausias batutų platformas, kempinių baseiną, įvairias pramogas. Vaikai pagerino fizinę būklę bei smagiai praleido laiką.

Daug dėmesio vaikų veikloje buvo skirta sportui ir sveikai gyvensenai. Paskutinę stovyklos veiklos dieną buvo organizuota ne mažiau įspūdinga sporto diena „Sportuoti visada sveika“, kurios metu vyko estafetės, įvairios sporto rungtys. Vaikai daug sportavo gimnazijos stadione: žaidė kvadratą, rengė įvairias estafetes, varžybas bei sportinius žaidimus. Mokiniai turėjo galimybę atlikti sveikatingumo pratimus basomis kojomis. Stovyklautojai turėjo galimybę ne tik pasivaržyti, mokytis sportinio ryžto, bet ir patyrė geras emocijas, džiaugsmo jausmą. Po to vyko stovyklos uždarymas. Stovyklos uždarymo metu vaikai turėjo galimybę pamatyti stovyklos įdomiausių akimirkų nuotraukas. Stovyklos programos koordinatorė mokiniams įteikė diplomus už aktyvų dalyvavimą vaikų socializacijos programoje „Saulutė‘‘.

Stovyklos veikla buvo įdomi, turininga bei naudinga. Nebuvo laiko liūdėti ir nuobodžiauti. Per trumpą laiką vaikai išbandė savo kūrybinius gebėjimus meno, sporto ir tyrinėjimo srityse.

Pirmyn

.
Pamokų laikas:

1. 8.00 - 8.45

2. 8.55 - 9.40

3. 10.00 - 10.45

4. 11.05 - 11.50

5. 12.00 - 12.45

6. 12.55 - 13.40

7. 13.50 - 14.35

8. 14.45 - 15:30

Steigėjas